Nie masz pomysłu jak zabezpieczyć swoje oszczędności i nie lubisz podejmować ryzyka decydując się na inwestycje alternatywne? Dobrze dobrana lokata bankowa może doskonale spełnić Twoje oczekiwania zarówno pod względem zapewnienia bezpieczeństwa Twoich pieniędzy oraz atrakcyjnych odsetek naliczanych za skorzystanie z oferty banku. Lokaty choć nie przynoszą dużych zysków pozwalają doskonale zorganizować swoje oszczędności i gwarantują dużą elastyczność ze względu na ogromny wybór wśród ofert. Lokaty terminowe wciąż prezentują się korzystniej finansowo od kont oszczędnościowych, dlatego jeżeli posiadasz zgromadzoną kwotę wolnych środków nie wahaj się i zdecyduj na ofertę dostosowaną do twoich potrzeb. Aby zyskać najwyższe odsetki sprawdź ranking lokat na naszej stronie, możesz także skorzystać z wniosku i założyć lokatę bez wychodzenia z domu, zaledwie w ciągu kilku minut.

Najlepiej oprocentowana lokata

Lokata Happy od dłuższego czasu cieszy się pozycją lidera wśród lokat terminowych. Warto przyjrzeć się tej ofercie, szczególnie jeżeli do tej pory nie korzystałeś z usług Idea Banku. To promocyjna usługa skierowana do nowych Klientów, którzy mogą skorzystać z umowy na preferencyjnych warunkach. Dzięki temu środki wpłacone na lokatę procentują nawet dwa razy korzystniej niż z przypadku depozytów standardowych.

Promocja zapewnia 4% zysku w skali roku. Umowa posiada jednak ograniczenia, o których należy pamiętać przed podjęciem decyzjo o założeniu lokaty. Maksymalny okres trwania depozytu to trzy miesiące, bank wyznacza także sumę oszczędności jakie można wpłacić na rachunek i jest to 10 000,00 złotych. Każdy nowy Klient może jednorazowo skorzystać z oferty, a po jej zakończeniu dostępne są lokaty wyłącznie aktywne w stałej ofercie banku.

Decydując się na Lokatę Happy nie jesteś zobowiązany do połączenia tej usługi z innymi produktami Idea banku, dzięki temu nie musisz obawiać się żadnych opłat lub umów wiążących z bankiem na dłuższy czas niż przewiduje to umowa.

Jeżeli masz możliwość podpisać promocyjną umowę z Idea Bankiem, nie zastanawiaj się. To oferta dzięki której zyskasz największe odsetki bez ponoszenia żadnego ryzyka. To najłatwiejszy sposób na zabezpieczenie tych środków i pomnożenie uzbieranego kapitału.

Oszczędzanie się opłaca

Regularne odkładanie pieniędzy i gromadzenie poduszki finansowej zapewni Ci komfort, a przede wszystkim zabezpieczenie zarówno Ciebie jak i twoich bliskich w najmniej spodziewanych sytuacjach. Warto zarządzać pieniędzmi świadomie i dbać o to by przynosiły zyski i nie traciły na wartości. Nie decydując się na żadną usługę dla oszczędzających pozbawiasz się szansy na utrzymanie wartości gotówki ze względu na inflację i odnotowania wpływów na swoim koncie. Korzystając z oferty dla oszczędzających nie ponosisz żadnych kosztów, możesz natomiast w łatwy sposób zadbać o swoje finanse.