Po wielu miesiącach bez zmian w oprocentowaniu lokat terminowych jest szansa, że depozyty znów przyniosą zysk usługobiorcom banków. Z ostatnich badań wynika, że wielu Klientów rezygnuje z prowadzenia swoich depozytów, ze względu na zbyt niskie profity zamrożenia oszczędności. Dlatego też wzrost inflacji i realna perspektywa podniesienia stóp procentowych powinna zainteresować wszystkich chętnych. Mimo pierwotnych założeń Rada Polityki Pieniężnej prawdopodobnie już w tym roku zdecyduje się podnieść stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego.

Obecnie zyskują tylko nowi Klienci

Atrakcyjne lokaty terminowe? To możliwe nawet teraz, jednak aby uzyskać widoczny zysk konieczne jest skorzystanie z usług typowo promocyjnych. Mimo zalet są też pewne wady takich usług, przede wszystkim są one dostępne tylko dla ograniczonej grupy Klientów. Z wyższego oprocentowania mogą bowiem skorzystać tylko nowi Klienci lub osoby, które na lokatę wpłacą całkowicie nowe środki.

Jednak warto zainteresować się takim depozytem ze względu na nawet kilkakrotnie wyższe oprocentowanie.

Lokata Happy - najlepsza oferta

Trudno zaprzeczyć, że oprocentowanie o wysokości 4,00% nie przyciąga zainteresowania Klientów, którzy chcą skorzystać z ofert oszczędnościowych. To obecnie najlepiej orpocentowana lokata, skierowana do nowych Klientów Idea Banku. Depozyt można założyć maksymalnie na 3 miesiące, a kwota jaką można zamrozić na lokacie wynosi 10 000,00 złotych. Bank zapewnia najwyższy zysk ale jednocześnie ogranicza w dużym stopniu ofertę. Warto jednak zaznaczyć, że nowi Klienci nie muszą się martwić o dostępność usługi gdyż samą lokatę można założyć nawet przez internet bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka minut by oszczędności znalazły się na lokacie i pracowały na Twój zysk. Minimalna kwota, wymagana do otwarcia Lokaty Happy wynosi 500,00 złotych.

Ranking lokat - sprawdź za darmo

Jeżeli chcesz skorzystać z lokaty terminowej koniecznie porównaj oferty w rankingu, który dostępny jest na naszej stronie. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, a nawet bez wychodzenia z domu uda Ci się porównać wszystkie dostępne usługi. Koniecznie zwróć uwagę nie tylko na oprocentowanie lokat ale również warunki ich zawarcia.

Poza rankingiem zapraszamy także do przeczytania publikowanych poradników i powiększenia swojej wiedzy zarówno o lokatach terminowych jak i innych formach inwestycji oszczędności.