Oszczędzanie staje się dużo łatwiejsze gdy możesz skorzystać z produktów skierowanych do wszystkich osób, które szukają możliwości na powiększanie swojego kapitału. Mimo niskich stóp procentowych depozytów, nawet najniższe odsetki pozwolą Ci zabezpieczyć oszczędności i cieszyć się wyższą wartością pieniędzy. Korzystając z ofert bankowych nie musisz spędzać wielu godzin na poznawaniu alternatywnych sposobów inwestycji i przez cał okres trwania umowy masz pewność stałych zysków. To szczególnie ważne ze względu na ryzyko jakie wynika z innych inwestycji. Jeżeli chcesz by Twoja lokata wyróżniała się najwyższym oprocentowaniem koniecznie sprawdź jakie oferty są w tym miesiącu polecane i który bank zapewni Ci najlepszą lokatę. Aby nie tracić czasu podczas przedłużających się wizyt w bankach, zachęcamy do porównania depozytów online. Przekonaj się gdzie warto wpłacić swoje oszczędności, ile na tym zyskasz, a także jakie warunki odpowiadają Twoim potrzebom.

Lokata dla początkujących

Obecnie najwyższego oprocentowania lokat mogą spodziewać się Klienci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z oszczędzaniem. Zdecydowana większość promocji, gwarantujących nawet dwukrotnie wyższe odsetki, dotyczy wyłącznie wąskiego grona odbiorców jakim są usługobiorcy którzy wcześniej nie korzystali z żadnych usług danego banku. Preferencyjne warunki obejmują tych Klientów, którzy zapewniają nowy kapitał instytucji. Poza tym promocyjne lokaty bankowe zawsze związane są z krótszym okresem na jaki można podpisać umowę, a także wyznaczeniem maksymalnej kwoty depozytu.

Mimo warunków, które ograniczają możliwości Klienta, to nadal oferty, które przyciągają wielu usługobiorców i wyróżniają się na tle standardowych usług o znacznie niższym oprocentowaniu.

Obecnie zachęcamy do bliższego poznania oferty BGŻ Optima, Lokata Bezkarna mimo wysokiego oprocentowania - 3,20%, nie posiada niemożliwych do spełnienia warunków. Konieczne jest założenie darmowego konta osobistego, a maksymalna kwota oszczędności na lokacie to aż 20 000,00 złotych. Umowa jak w przypadku innych promocji jest krótkoterminowa i wynosi maksymalnie trzy miesiące.

Depozyt dla stałych Klientów?

Trudno znaleźć atrakcyjną lokatę terminową dla wewnętrznych usługobiorców. Pod tym względem wyróżnia się także BGŻ Optima. Stali Klienci mogą wybrać Lokatę Standardową, która zapewnia oprocentowanie o wysokości 2,00%. Umowę można podpisać na 12 miesięcy, a bank przewiduje także przedłużenie oferty na takich samych warunkach. Osoby, które aktualnie mogą skorzystać z promocji, po okresie trzech miesięcy otrzymają możliwość założenia Lokaty Standardowej, która wyróżnia się nie tylko wśród depozytów dla stałych Klientów ale również wszystkich lokat długoterminowych.