Przedstawiony poniżej ranking pomoże Ci ulokować pieniądze bezpiecznie na lokacie bankowej. Do porównania wybraliśmy wyłącznie najlepsze oferty spośród kilkunastu banków działających na Polskim rynku. Aby zaprezentować Ci najkorzystniejsze lokaty ranking lokat nie obejmuje depozytów, które nie przynoszą minimalnie 4,00% odsetek w skali roku. W większości są to znane już lokaty krótkoterminowe, najczęściej promocyjne, które na chwilę obecną zapewniają najlepsze warunki finansowe. Oszczędzanie może być łatwiejsze niż myślisz. Nie musisz posiadać dużego kapitału aby założyć lokatę, a banki dbają o to by zainteresować w szczególności nowych Klientów. Jeżeli zatem jeszcze nie masz lokaty bankowe, ale zastanawiasz się nad tym, sprawdź przygotowany na naszej stronie ranking lokat.

Grudniowe lokaty bankowe

Obecnie najlepiej oprocentowane lokaty należą niemal wyłącznie do grona ofert kilku miesięcznych. Większość długoterminowych depozytów niestety posiada obecnie dużo niższe oprocentowanie, które spowodowane jest obniżeniem stóp procentowych NBP. Ratunkiem dla oszczędzających jest zatem szukanie ofert znacznie krótszych – ale przynoszących większe zyski.

Aktualny ranking lokat prezentuje się następująco:

Meritum Bank, Lokata na Start - 5,00% na 2 miesiące
  • Wymagany rachunek oszczędnościwo rozliczeniowy
  • Wyłącznie dla nowych Klientów
Idea Bank, Lokata Happy - 5,00% na 3 miesiące
  • Oferta dostępna bez zakładania konta osobistego
  • Tylko dla nowych Klientów
Getin Bank, Lokata na Start - 4,50% na 2 miesiące
  • Lokata dostępna dla nowych usługobiorców
  • Bank nie wymaga założenia rachunku osobistego
BGŻ Optima, Lokata Bezkarna - 4,00% na 3 miesiące
  • Lokata dla nowych Klientów
  • Gwarancja wypłacenia odsetek nawet przy wcześniejszym zerwaniu umowy
BNP Paribas, Lokata dobrze procentująca - 4,00% na 3 miesiące
  • Lokata dostępna dla wszystkich Klientów banku
  • Możliwość założenia 3 depozytów. Maksymalna kwota na lokatach to 1500000, 00 złotych

Ranking lokat podsumowanie Grudnia 2014

Grudzień to doskonały moment by zacząć oszczędzać np. na wakacje, które planujemy w nadchodzącym roku. Zabezpieczenie pieniędzy i zadbanie o to by zyskały jak najwyższe odsetki w momencie zamrożenia to obowiązek każdego kto rzeczywiście poważnie myśli o swoich oszczędnościach. Ranking lokat pozwoli Ci przynajmniej zapoznać się z ofertami, które aktualnie są najlepsze. Warto na bieżąco śledzić zmiany jakie zachodzą w ofertach banków. Dzięki temu z łatwością odnajdziesz się wśród produktów oszczędnościowych. Pozwoli Ci to także skorzystać z atrakcyjnych promocji, które często są doskonałym sposobem na znaczne zwiększenie zysku lokaty bankowej.