Dbanie o oszczędności powinno być obowiązkiem każdej osoby, która poważnie podchodzi do tego tematu. Blokując swoje środki na standardowym koncie osobistym pozbawiasz się możliwości powiększenia swojego kapitału. Oszczędzanie w Polsce nadal dotyczy mniejszości osób posiadających stałe dochody. Trudności w odkładaniu pieniędzy spowodowane są często niskimi zarobkami, a także złym zarządzaniem budżetem. Jeżeli jednak dysponujesz dodatkowymi pieniędzmi, które chcesz przeznaczyć m.in. na zabezpieczenie swojej przyszłości, wykorzystaj każdą szansę by podwyższyć tą kwotę.

Lokaty - czekamy na wyższe oprocentowanie

Już od wielu miesięcy oprocentowanie depozytów tylko maleje. Niestety ale większość ofert nie zapewnia dużych zysków, choć na rynku produktów oszczędnościowych jest ogromna różnorodność. Eksperci finansowi zapowiadają, że powoli zbliża się koniec deflacji i możliwe będzie przywrócenie wyższych stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego.

Terminem, który aktualnie wydaje się być najbardziej prawdopodobnym jest koniec roku 2015 a początek 2016. Wskazuje na to przede wszystkim sytuacja jaka ma miejsce na całym rynku unijnym i zmiany, które następują już w pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Jako konsument banku pamiętaj, że zmiany dotyczące podniesienia oprocentowania będą trwały dłużej niż reakcja na ich obniżenie.

Ranking lokat - zyskaj jak najwięcej

Chociaż wiele osób zastanawia się czy lokaty są jeszcze w ogóle opłacalne, narażanie swoich pieniędzy na całkowity brak odsetek jest bardzo niekorzystne. Ranking lokat pozwoli Ci szybko sprawdzić, które usługi są w stanie zapewnić Ci nie tylko bezpieczeństwo ale także odczuwalny nawet w niewielkim stopniu wzrost kapitału.

W aktualnym miesiącu wciąż najlepszymi lokatami są te produkty skierowane do nowych usługobiorców. Jeżeli masz możliwość skorzystać z tych depozytów możesz liczyć na kilkakrotnie wyższe odsetki. W porównaniu do standardowych usług promocje mogą zachęcać nawet największych sceptyków. Jednak z miesiąca na miesiąc coraz mniej osób spełnia warunki konieczne do tego by móc taką umowę nawiązać.

Poniżej przedstawiamy trzy depozyty, które nadal są atrakcyjne i warte uwagi każdej osoby, która chce świadomie oszczędzać.

  • Idea Bank - Lokata Happy - 4,00%
  • BGŻ Optima - Lokata Bezkarna - 3,20%
  • Raiffeisen Bank - Lokata Mobilna - 3,00%

Wyróżnione przez nas lokaty terminowe posiadają umowy 3 miesięczne i Klient nie ma możliwości przedłużyć ich warunków. Po okresie promocyjnym każdy zainteresowany może jedynie założyć lokatę dostępną w standardowej ofercie.

Załóż lokatę bez wychodzenia z domu

Korzystając z wniosku dostępnego na naszej stronie możesz założyć lokatę nawet w kilka minut bez wychodzenia z domu. Unikniesz wielu formalności i zaoszczędzisz czas, wybierając dowolny dla siebie moment oraz miejsce na wysłanie formularza. Zachęcamy do sprawdzania wszystkich promocji i aktualności jakie publikujemy.