Zbliża się koniec tego trudnego dla oszczędzających roku. Niskie oprocentowanie nie sprzyjało korzystaniu z depozytów, choć nie straciły one na popularności. Polacy wciąż najchętniej lokują swoje pieniądze w bankach. Pomimo licznych produktów oszczędnościowych, lokaty mają przewagę nad pozostałymi usługami ze względu na gwarancję zysku. Inwestycje, które pomimo wyższych zysków nie są w 100% bezpieczne, mają znacznie mniejsze grono zwolenników.

Ranking lokat, który publikujemy na moja-skarbonka.pl jest rzetelnym źródłem informacji. To na naszej stronie możesz bez trudu zapoznać się zarówno z lokatami terminowymi jak i kontami oszczędnościowymi. Umożliwiamy wszystkim zainteresowanym zdobycie wiadomości o aktualnych promocjach i zmianach jakie zachodzą na rynku. Zachęcamy do śledzenia tego narzędzia finansowego, szczególnie, że dostęp do rankingu mają wszystkie osoby odwiedzające stronę i nie wymaga to żadnych opłat.

Oszczędzanie się opłaca

Jeżeli posiadasz wolne środki i zależy Ci na tym by nie traciły one na swojej wartości, a wręcz przeciwnie przynosiły korzyści, zastanów się jakie usługi są zdolne spełnić Twoje założenia względem tych pieniędzy. Przede wszystkim zastanów się czego oczekujesz i jak chcesz wykorzystać zebraną gotówkę. Zależnie od tego masz ogromny wybór lokat, które będą odpowiednie do Twoich potrzeb. Ilość i zróżnicowanie depozytów pozwala na szczegółowe zaplanowanie inwestycji nawet na kilkanaście miesięcy.

Zdeponowanie pieniędzy w banku pozwoli Ci powiększyć kapitał, dodatkowym atutem jest mniejsze ryzyko, że sięgniesz po te pieniądze w sytuacji, która nie będzie tego wymaga i uchronisz się przed zbyt pochopnymi wydatkami.

Lokata na Szczycie - atrakcyjna oferta na 12 miesięcy

Getin Bank proponuje bardzo ciekawą usługę długoterminową. Usługobiorca może ulokować swoje pieniądze na lokacie na okres 12 miesięcy. Kwota minimalna wymagana do uruchomienia rachunku to 500,00 złotych. Klient nie jest natomiast ograniczony górną granicą możliwą do zamrożenia na depozycie. Oprocentowanie środków jest zmienne podczas trwania umowy. W pierwszym miesiącu oprocentowanie Twoich oszczędności będzie wynosić 1,65%, natomiast w ostatnim miesiącu umowy jest to wartość równa aż 4,25%. Średnie oprocentowanie w skali roku to 2,65%. Decydując się na wcześniejsze zerwanie umowy możesz liczyć na wypłatę odsetek, które zostaną naliczane przez cały okres kiedy Twoje pieniądze będą znajdowały się na lokacie. Bank zapewnia minimum formalności i możliwość założenia lokaty nawet w ciągu kilku minut dzięki bankowości internetowej. Aby skorzystać z produktu Getin Bank nie wymaga od Klienta otwarcia konta osobistego.