Myślisz o tym by ulokować swoje oszczędności na lokacie ale nie wiesz z jakiej oferty się zdecydować? Jeżeli nie masz pomysłu na to co zrobić ze swoim kapitałem koniecznie sprawdź ranking depozytów dostępny na moja-skarbonka.pl, a także skorzystaj z porad które zamieszczamy w publikowanych artykułach. Zapewniamy najnowsze informacje dotyczące ofert oszczędnościowych i fachowe omówienie ofert, tak by umowy stały się dla Ciebie przejrzyste, a dzięki temu łatwiej zdecydujesz się na lokatę, zyskując przy tym więcej.

Lokaty terminowe są bardzo zróżnicowane, dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć usługę, która będzie odpowiadać do jego indywidualnych preferencji. Pamiętaj, że przed zamrożeniem swoich pieniędzy warto zastanowić się nad tym jak chcesz w przyszłości dysponować tym kapitałem i czy masz konkretny cel, który wymaga odpowiednich kroków by faktycznie udało się go zrealizować.

Poznaj bogatą ofertę lokat terminowych

Nie ograniczaj się do usług oferowanych wyłącznie w banku w którym posiadasz rachunek osobisty. Choć nie wymaga to żadnego zaangażowania może skutecznie zmniejszyć ilość odsetek, które uzyskasz podczas trwania umowy. Skorzystaj z możliwości jakie oferują konkurencyjne banki. Od kiedy referencyjne stopy oprocentowania Narodowego Banku Polskiego są na rekordowo niskim poziomie, to właśnie nowi Klienci mają szansę na najwyższe zyski, warto więc pomyśleć nad ofertami, które są promocyjne i spełniają Twoje oczekiwania.

Różnice w lokatach są ogromne. Od terminu na jaki możesz zamrozić swoje oszczędności po warunki kapitalizacji odsetek, walutę w jakiej założona jest lokata czy nawet możliwość zerwania umowy bez utraty naliczonych odsetek.

Musisz jednak pamiętać, że depozyty promocyjne posiadają ograniczenia, które musi spełnić usługobiorca. Aby skorzystać z lokat o najwyższym oprocentowaniu musisz sprawdzić ile pieniędzy faktycznie możesz zdeponować na rachunku, jak długi jest okres umowy, a także to czy wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z usługi. Aktualnie do najwyżej oprocentowanych lokat należą tylko te, skierowane do Klientów którzy pierwszy raz korzystają z usług banku. Stali Klienci muszą zadowolić się niższym oprocentowaniem ale nie dotyczą ich tak restrykcyjne ograniczenia.

Lokata czy konto oszczędnościowe?

Jeżeli dopiero zaczynasz oszczędzać koniecznie sprawdź oferty kont oszczędnościowych, będą one dla Ciebie atrakcyjniejsze ze względu na elastyczność i możliwość budowania swojego kapitału. Osoby, które posiadają już konkretną sumę oszczędności mogą jednak swobodnie wybrać lokatę, która przyniesie większy zysk i pozwoli na pomnażanie kapitału.

Najkorzystniejsza oferta w Maju 2017

Od wielu miesięcy najatrakcyjniejszą lokatą bankową pod względem oprocentowania pozostaje Lokata Happy. W tym miesiącu pozycja lidera nie zmieniła się. Wciąż oferta gwarantująca 4,00% w skali roku pozostawia konkurencję mocno w tyle.

Lokata Happy adresowana jest do nowych Klientów Idea Banku. Na lokatę można wpłacić od 500,00 do 10 000,00 złotych. Maksymalny okres trwania lokaty to 3 miesiące. Aby założyć lokatę nie musisz korzystać z innych usług Idea Banku. Ogromnym atutem jest możliwość złożenia lokaty całkowicie online.

Po więcej informacji o najwyżej oprocentowanych lokatach terminowych zapraszamy do rankingu lokat.