Oszczędzanie jest świetnym rozwiązaniem, które pomoże Ci w wielu sytuacjach utrzymać niezależność finansową. Warto zastanowić się jednak jak zadbać o wolny kapitał. Pozostawienie oszczędności na koncie może spowodować spadek wartości gotówki, nie wspominając o tym, że wiele osób wydaje odłożone pieniądze bez większej potrzeby gdyż posiadają do nich stały dostęp. By oszczędzanie było wymierne do Twoich starań korzystniej będzie zdecydować się na usługę dedykowaną Klientom oszczędzającym. Zależnie od potrzeb z pewnością uda Ci się znaleźć ofertę, która zapewni Ci realizację Twoich celów. Z naszą pomocą wybór będzie jeszcze łatwiejszy i bardziej satysfakcjonujący. Dlatego zachęcamy do poświęcenia kilku minut by bezpłatnie przekonać się, które oferty są atrakcyjne, a być może jeszcze dziś zdecydujesz się podpisać umowę.

Twoje oszczędności

Posiadasz okrągłą sumę oszczędności i są to pieniądze dzięki którym chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość? A może jeszcze nie masz konkretnego celu ale nie chcesz by kapitał tracił na wartości? Doskonałym rozwiązaniem będzie wybór lokaty długoterminowej, która zapewni Ci bezpieczeństwo środków finansowych nawet przez kilkanaście miesięcy. Minusem takich ofert jest najczęściej utrata wypracowanych odsetek w przypadku zerwania umowy przed planowanym terminem.

Lokata krótkoterminowa będzie korzystniejszym rozwiązaniem jeżeli nie masz pewności, czy gotówka nie będzie Ci potrzebna w najbliższym czasie. Dlatego jeżeli Twoje oszczędności przeznaczone są na remont, naprawę samochodu czy wycieczkę wakacyjną, oferta z umową na maksymalnie kilka miesięcy powinna okazać się najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowym atutem może być fakt, że to właśnie wśród lokat krótkoterminowych znajdziesz najlepiej oprocentowane depozyty. By sprawdzić ile możesz zyskać sprawdź koniecznie ranking lokat na naszej stronie.

Dopiero zaczynasz oszczędzać i chcesz móc dowolnie wpłacać i wypłacać pieniądze? To konto oszczędnościowe będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Z jego pomocą będziesz mieć stały dostęp do swoich oszczędności, kontrolując jak często jesteś w stanie odłożyć gotówkę, a także ciesząc się odsetkami bez obawy, że utracisz je w momencie dokonania transakcji.

Liczy się systematyczność

Mylisz się jeżeli myślisz, że oszczędności są osiągalne tylko dla nielicznych. Poduszka finansowa i zgromadzenie dodatkowych środków jest możliwe dla każdego. Wystarczy dobrze zarządzać swoimi finansami i systematycznie odkładać nawet niewielką kwotę, którą zyskasz eliminując niepotrzebne wydatki. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak dbać o swoje finanse, czego konsekwencją mogą być kłopoty na tym tle i nieumiejętność gospodarowania budżetem. Zastanów się ile wydajesz, nawet nieświadomie na zbędne produkty i usługi. Szybko znajdziesz źródło które stanie się początkiem Twojej drogii do oszczędzania.