Promocje nie są dostępne dla wszystkich zainteresowanych lokatami bankowymi. Obecnie najlepsze lokaty skierowane są tylko do nowych Klientów. Banki szukają w ten sposób napływu nowego kapitału, który pozwoli im zachować płynność. Od wielu miesięcy to główny target atrakcyjnych ofert oszczędnościowych. Najlepsza lokata promocyjna przewyższa nawet kilkakrotnie typowe produkty dostępne dla stałych konsumentów banków. Trudno zatem dziwić się, że wiele osób rezygnuje z zamrażania swoich pieniędzy i szuka alternatywnych możliwości na zwiększenie kapitału i jego zabezpieczenie. W dzisiejszym artykule pokażemy Ci, że nie musisz rezygnować z wygodnej i bezpiecznej lokaty. Nawet nie spełniając warunków koniecznych do założenia promocyjnej lokaty możesz skorzystać z atrakcyjnego produktu dostępnego w Santander Consumer Banku.

Najlepsza lokata - dostępna dla wszystkich

Lokata Direct + Internet skierowana jest zarówno do nowych Klientów jak i usługobiorców, którzy korzystali już z usług Santander Consumer Banku. Oprocentowanie tej lokaty jest porównywalne do tych jakie można zyskać w przypadku promocyjnych lokat na start. Odsetki w skali roku wyniosą aż 3,00%. To bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie mając na uwadze to, że pozostałe lokaty dostępne w standardowej ofercie banków często nie przekraczają oprocentowania o wartości 1,00%. W kilku podpunktach przybliżymy Ci ofertę banku, dzięki temu w kilka minut sprawdzisz czy ta usługa jest dla Ciebie interesująca.

  • Oprocentowanie 4,00%

  • Umowa trwa od 1 do 36 miesięcy

  • Do założenia lokaty bank nie wymaga utworzenia konta osobistego

  • Minimalna kwota potrzebna do uruchomienia lokaty to 5 000,00 złotych

  • Santander Consumer Bank nie ogranicza maksymalnej wartości zamrożonej na rachunku

  • Usługa dostępna całkowicie przez internet

  • Lokata jest automatycznie odnawiana

Lokaty nadal cieszą się zainteresowaniem

Pomimo niskich stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego i mniej korzystnych odsetek lokaty terminowe wciąż są najczęściej wybieranymi produktami oszczędnościowymi. Ma na to wpływ z pewnością fakt, że lokaty są najbezpieczniejszymi formami oszczędzania krótko jak i długoterminowego. Większość osób chce uniknąć sytuacji w której musi podjąć ryzyko związane z inwestycją swojego kapitału. Dlatego jeżeli szukasz sposobu by zabezpieczyć swoje pieniądze, a przy okazji zarobić trochę na odsetkach, najlepsza lokata terminowa pomoże Ci zrealizować te cele.

Jak założyć lokatę?

W przypadku Lokaty Direct + Internet możesz wypełnić wniosek dostępny online, a następnie przelać pieniądze na wskazany przez bank rachunek. To sposób który pozwoli Ci zminimalizować wszystkie formalności i jest całkowicie bezpieczny. Możesz także złożyć wniosek osobiście w banku i wpłacić pieniądze bezpośrednio w placówce Santander Consumer Banku.