Ranking lokat bieżącego miesiąca nie przynosi dobrych wiadomości na jakie już od kilku miesięcy czekają wszyscy. Nic nie wskazuje na to, że lokaty bankowe będą posiadały wyższe oprocentowanie. Jeżeli jednak szukasz oferty dla osób oszczędzających to z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiedni produkt. Największe możliwości mają osoby, które dopiero zaczynają swoje oszczędzanie na lokacie i mogą bez przeszkód skorzystać z produktów z promocyjnym oprocentowaniem. Takie lokaty są nawet kilkakrotnie korzystniejsze i mogą w realny sposób zwiększyć wartość Twojego kapitału. Pamiętaj jednak, że nawet standardowe lokaty są doskonałym rozwiązaniem jeżeli nie chcesz ryzykować swoimi pieniędzmi. Inne inwestycje nie gwarantują odsetek i nie zawsze możesz liczyć nawet na to, że otrzymasz cały kapitał jaki przekażesz. Dlatego też wybór lokaty jest zrozumiały, także teraz gdy deflacja skutecznie obniżyła wartość stóp procentowych NBP.

Lokaty bankowe ranking najwyżej oprocentowanych rachunków

Jeżeli nie orientujesz się wśród produktów oszczędnościowych to z pewnością przydadzą Ci się nasze krótkie opisy. Dowiesz się z nich co możesz zyskać i na jakich warunkach przystąpisz do usługi. Chcąc skorzystać z promocji musisz liczyć się z tym, że pojawią się pewnie ograniczenia, które bank wyznaczy wszystkim zainteresowanym i bez ich wypełnienia nie umożliwi podpisania umowy. Lokaty bankowe, ranking pod względem oprocentowania to także doskonała sposobność do wybrania oferty, dzięki której zyskasz najwięcej.

W naszym Lipcowym rankingu zwracamy uwagę na trzy produkty, których odsetki w skali roku wynoszą od 3,00% do 4,00%. Sprawdź czy jedna z nich nie będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem inwestycyjnym na kilka najbliższych miesięcy.

Bank Oferta Oprocentowanie Warunki umowy

BGŻ Optima

Lokata Bezkarna

4,00%

- umowa na 3 miesiące

- oferta dla nowych Klientów banku

- konieczność założenia rachunku osobistego

- Maksymalna kwota zamrożonych środków to nawet 100 000,00 złotych

Idea Bank

Lokata Happy

4,00%

- umowa na 3 miesiące

- oferta wyłącznie dla nowych Klientów

- Maksymalna kwota jaką można przeznaczyć na inwestycję to 10 000,00 złotych

Raiffeisen Bank

Lokata Mobilna

3,00%

- umowa na 3 miesiące

- możliwość założenia lokaty poprzez aplikacje Mobilny Bank (na telefony i tablety)

- Maksymalna wartość pieniędzy na lokacie to 10 000,00 złotych

 

Trzy wymienione przez nas oferty są korzystne ze względu na możliwość podniesienia oprocentowania nawet o kilka procent. Choć banki wymagają warunków umożliwiających skorzystanie z promocji, są one łatwe do spełnienia i większość osób zainteresowanych będzie mogła znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie dotyczące inwestycji oszczędności. Decydując się na lokatę nie musisz przejmować się żadnym ryzykiem, Twoje pieniądze wrócą po zakończeniu umowy, a wraz z nimi otrzymasz gwarantowany zysk. To szczególnie wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie śledzą na bieżąco rynku i nie mają dużego doświadczenia np. w inwestycjach alternatywnych.