Lokaty wciąż przyciągają usługobiorców którzy nie chcą ryzykować straty swoich oszczędności. W Polsce to najczęściej wybierane produkty i nic nie wskazuje na to by ich popularność miała zmaleć, mimo wciąż niskiego oprocentowania. Stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego nie uległy wciąż zmianie i prawdopodobnie ten stan utrzyma się dłużej niż przewidywano jeszcze na początku roku. Mimo to, nadal możliwe jest skorzystanie z depozytów, które gwarantują całkiem korzystny zysk, całkowicie bez ponoszenia ryzyka.

Od kilku miesięcy ranking lokat prezentuje się bardzo podobnie, oferty standardowe zajmują dalsze miejsca w porównaniu i stracą nawet kilka procent do ofert promocyjnych, które zapewniają znacznie korzystniejsze oprocentowanie. Już od dłuższego czasu to właśnie Lokata Happy zajmuje pozycję lidera wśród depozytów i warto zapoznać się z tą ofertą jeżeli możesz z niej skorzystać.

Zwróć uwagę na warunki lokaty

Jeżeli śledzisz oferty skierowane do oszczędzających Klientów z pewnością wiesz, że Lokata Happy nie jest dostępna dla wszystkich usługobiorców Idea Banku. Promocyjne oprocentowanie jest związane z szeregiem warunków jakie należy spełnić by móc wpłacić swoje oszczędności właśnie na ten depozyt. Najważniejszym warunkiem jest to, że osoba, która wnioskuje o założenie lokaty nie może być obecnym lub byłym Klientem Idea Banku. Lokata adresowana jest wyłącznie do nowych usługobiorców, natomiast pozostałe osoby mogą zdeponować swoje oszczędności na lokacie tradycyjnej.

Warunkiem, który ogranicza lokatę jest także maksymalna kwota jaką można wpłacić na utworzony rachunek, jest to wyłącznie 10 000,00 złotych, przy czym Klient może założyć jednorazowo tylko jedną Lokatę Happy. Lokata posiada oprocentowanie o wysokości 4,00% w skali roku, umowę możesz podpisać maksymalnie na 3 miesiące. Zrywając umowę przed terminem musisz pamiętać, że bank nie wypłaci wypracowanych odsetek. Aby skorzystać z lokaty nie musisz zakładać rachunku osobistego w Idea Banku lub korzystać z innych usług instytucji. Minimalna kwota, jaką Klient musi wpłacić na lokatę to 500,00 złotych.

Czy warto?

Jeżeli masz szansę skorzystać z oferty dla Nowych Klientów, nie zastanawiaj się nad tym długo. Z pewnością zyskasz wybierając taki produkt, a krótki okres umowy pozwoli Ci zachować płynność finansową nawet jeżeli szybko okaże się, że potrzebujesz skorzystać ze swoich oszczędności. To obecnie jedna z nielicznych ofert, która daje Ci możliwość zwiększenia wartości Twojego kapitału. Konkurencyjne oprocentowanie nie pozostawia żadnych wątpliwości, to oferta, która powinna zainteresować wszystkich, którzy dopiero zaczynają oszczędzać i szukają pomocy w tym by ich pierwsze kroki okazały się jak najkorzystniejsze.