Jeszcze nie wiesz co zrobić ze swoimi oszczędnościami? Szukasz oferty, która będzie w stanie zapewnić Ci atrakcyjne zyski? Choć chwilowo trudno znaleźć wysoko oprocentowany depozyt warto zapoznać się z ofertami banków. Lokata może stanowić dla Twoich pieniędzy doskonałe zabezpieczenie, musisz zatem obserwować stale zmiany, które zachodzą w rynku finansowym. Dzięki temu nawet trudny okres dla depozytów uda Ci się rozplanować z korzyścią dla siebie.

Jak oszczędzają Polacy?

Choć mamy coraz większą świadomość, że gromadzenie wolnego kapitału ma duże znaczenie, dla wielu Polaków to nadal jedynie odległy plan na przyszłość. Nie zwlekaj jednak z tym jeżeli do tej pory nie starasz się systematycznie oszczędzać. Nawet regularne odkładanie drobnych kwot, może pozwolić Ci osiągnąć świetny wynik. Jednak by odpowiednio zainwestować swój kapitał musisz dowiedzieć się o produktach skierowanych do oszczędzających jak najwięcej.

Zdecydowana większość Polaków decyduje się właśnie na lokatę w banku. Choć możliwości inwestycji jest bardzo dużo, depozyty cieszą się nieustającą popularnością. Wpływ ma na to kilka istotnych czynników. Cenimy bezpieczeństwo naszych pieniędzy i to właśnie lokata bankowa gwarantuje po upływie zawartej umowy zwrot całkowitej kwoty wpłaconej do banku, a także odsetek zgromadzonych przez ten okres. Inwestycje na giełdzie, w złoto czy nawet w fundusze inwestycyjne nie daje 100,00% zapewnienia nie tylko o wysokości zysków ale także o tym, czy całość kapitału wróci na Twoje konto bankowe.

Dodatkowym atutem lokat jest ich ogólnodostępność i niezwykła łatwość z jaką utworzysz depozyt. Wystarczy kilkanaście minut by przez internet uruchomić rachunek. Instytucje coraz chętniej udostępniają wszystkie swoje produktu w bankowości internetowej. Wiele usług, szczególnie oszczędnościowych posiada dzięki temu znacznie atrakcyjniejsze warunki.

Lokata jest usługą z której mogą swobodnie skorzystać zarówno osoby, które od dłuższego czasu oszczędzają, interesują się finansami, jak i całkowicie niedoświadczeni Klienci banków.

Lokata na Styczeń 2015

Jaka oferta powinna Cię szczególnie zainteresować? Obecnie najwyższe oprocentowanie posiadają krótkoterminowe depozyty, które skierowane są do nowych Klientów banków. To doskonały sposób by przyciągnąć zainteresowanych i umożliwić im zapoznanie się z ofertą instytucji. Choć od kilku miesięcy lokaty tracą na swojej wartości, usługi promocyjne wciąż zachęcają co zawarcie umowy, przynajmniej na najbliższe miesiące.

Aktualnie lokata, która przyniesie Ci największy zysk to Lokata Happy z oferty Idea Banku. Ta lokata wyróżnia się przede wszystkim aż 5,00% odsetkami w skali roku. To lokata terminowa, która od dłuższego już czasu nie ma sobie równych w porównaniach i rankingach. Co warto o niej wiedzieć?

  • Oferta obowiązuje przez 3 miesiące
  • Bank nie wymaga od usługobiorcy założenia rachunku osobistego
  • Minimalna kwota wymagana do otworzenia rachunku – 1 000,00 złotych
  • Maksymalna kwota możliwa do ulokowania w banku – 10 000,00 złotych
  • Produkt dostępny online