Konto oszczędnościowe czy lokata bankowa?

18

03.2014

W ostatnim czasie Polacy coraz bardziej przekonują się do tego, by odpowiednio zadbać o swoje oszczędności. Zdajemy już sobie sprawę z faktu, że nie wystarczy po prostu zrezygnować ze zbędnych wydatków, ale trzeba także wykorzystać różnego rodzaju narzędzia oferowane nam przez banki do tego, by swoje oszczędności pomnażać. Takich produktów, które służą właśnie temu celowi jest więcej, jednak trzeba pamiętać, że każdy jest obarczony pewnym ryzykiem utraty zainwestowanych środków.

Otwarcie rachunku lokaty - 3 główne sposoby

12

02.2014

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z większości rozmaitych usług oferowanych przez bank. Jeżeli chodzi o lokatę, można nawet powiedzieć, że nie ma jakichś szczególnych wymagań. Wystarczy jedynie odrobina chęci, wybranie najatrakcyjniejszej oferty oraz złożenie konkretnego wniosku, który zdecydowanie zbliża do rozpoczęcia korzystanie z tego rodzaju usług bankowych.

Dlaczego warto decydować się na lokaty odnawialne?

06

02.2014

Przyglądając się ofercie poszczególnych banków, bardzo szybko zauważymy, że robią one praktycznie wszystko, aby mogła ona przedstawiać się jak najatrakcyjniej. Zwiększające się oprocentowanie, atrakcyjne raty czy warunki wypłaty pieniędzy to tylko niektóre hasła, które zwracają na siebie uwagę coraz szerszego grona odbiorców. Szczególnie w przypadku osób ubiegających się o założenie lokaty warto wcześniej zapoznać się z ofertą przedstawianą przez co najmniej kilka...

Spadek oprocentowania lokaty

05

02.2014

Lokaty bankowe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Niestety, można już na pierwszy rzut oka zauważyć, że zainteresowanie nimi ze strony potencjalnych klientów z roku na rok maleje. Spowodowane jest to przede wszystkim coraz mniej atrakcyjną ofertą przedstawianą przez wiele banków. Nawet ich konkurowanie między sobą nie pozwala im już dłużej na dbanie o to, aby wszystkie cechy, jakimi powinna charakteryzować się dobra oferta, mogły być przedstawione zainteresowanym osobom.

Plusy i minusy lokat bankowych

04

02.2014

Wiele banków stara się jak najbardziej zwrócić na siebie uwagę swoich potencjalnych klientów. Właśnie z tego względu dokładają one wszelkich starań, aby ich oferta dotarła do możliwie jak najszerszego grona zainteresowanych odbiorców. Jak to osiągnąć? Poprzez wykorzystywanie atrakcyjnych metod promujących, zapadających w pamięci i pozwalających na uzyskanie najważniejszych informacji. Warto jednak pamiętać, że usługi bankowe nie zawsze wypadają tak atrakcyjnie, jak jest to prezentowane w...